Autor Wątek: Ile znasz języków obcych?  (Przeczytany 212 razy)

AlanWeb

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Ile znasz języków obcych?
« dnia: 19 Czerwca, 2022, 17:04:54 »
Witam wszystkich. Dziś jest bardzo gorąco i chcę tylko porozmawiać. Ile znasz języków obcych? Jeśli chodzi o mnie, nie znam żadnego języka obcego i chcę się go nauczyć. Moim zdaniem powinien to być język angielski lub niemiecki.

WeigelP

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca, 2022, 18:27:09 »
Cóż, ja sam nie jestem z Polski, więc mogę zaliczyć ten język do języków obcych. Znam też dość dobrze język angielski. Znam więc tylko dwa języki.

TeddyBear

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Merlin 43
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwca, 2022, 05:16:30 »
Tak. To pytanie jest bardzo interesujące. Dla kogoś język polski jest również językiem obcym)))) Ukraiński czy rosyjski również można uznać za język obcy? Jeśli chodzi o mnie, to mieszkam i uczę się w Polsce, a obecnie studiuję język angielski we Wrocławiu. Myślę, że ten język jest międzynarodowy i pomoże mi łatwo porozumiewać się podczas moich podróży.

Land733

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwca, 2022, 15:20:59 »
Znam parę języków obcych, w tym angielski niemiecki i trochę francuskiego.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipca, 2022, 19:45:51 »
Ważne aby znać angielski. To jest język z pomocą którego można tak naprawdę dogadać się na całym świecie. A też w każdej szkole są prowadzone lekcje z tego języka przecież. Oby tylko od małego mieć zapał do jego nauki, jak dziecko nie chce się uczyć to na https://infoskierniewice.pl/pl/12_biznes/67836_jak-wytlumaczyc-dziecku-ze-angielski-jest-przydatny-w-zyciu.html sprawdźcie jak wytłumaczyć przydatność tego języka.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1204
    • Zobacz profil
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Października, 2022, 01:50:52 »
Myślę, że wybór szybkanaukapro będzie fajną propozycją, jeśli tylko chcecie nauczyć się angielskiego szybko i skutecznie. Chcecie postawić na sprawdzone rozwiązania? Żaden problem! Na pewno na najlepsze możliwości sobie traficie! Jest ich całkiem sporo i dostępne są dla każdego.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1121
    • Zobacz profil
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Stycznia, 2023, 17:40:34 »
Jeżeli piszemy cały czas o językach obcych to czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad językiem chińskim lub mandaryńskim? Chcę powiedzieć, że jak dla mnie właśnie są to bardzo ciekawe języki obce i więcej osób zaczyna się właśnie nimi interesować. Na pewno fajnie jest wiedzieć na ich temat jak najwięcej.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1675
    • Zobacz profil
Odp: Ile znasz języków obcych?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwietnia, 2024, 22:22:30 »
Można też postawić na takie rozwiązanie jakim jest efektywna nauka angielskiego https://englishbestway.pl/ . To miejsce, gdzie nauka jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie, a obsługa klienta jest profesjonalna i pomocna.