Autor Wątek: Język obcy w podróży  (Przeczytany 216 razy)

TeddyBear

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Merlin 43
Język obcy w podróży
« dnia: 04 Maja, 2022, 17:07:13 »
Pytanie do osób, które często podróżują. Jakim językiem posługujesz się podczas podróży? Zawsze mówię, korzystając z translatora w telefonie. Teraz jednak chcę rozpocząć naukę języka obcego. Jakiego języka powinienem się uczyć?

AlanWeb

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maja, 2022, 17:19:54 »
Myślę, że powinieneś nauczyć się angielskiego. Dzieje się tak dlatego, że jest to język najczęściej używany we wszystkich krajach świata i uważany jest za język międzynarodowy. Jeśli zdecydujesz się na naukę jakiegokolwiek języka, aby porozumiewać się podczas podróży, polecam Ci kontakt z korepetytorem. Na przykład, chodziłam do korepetytora z  matematyka i byłam bardzo zadowolona.

WeigelP

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maja, 2022, 23:41:31 »
Zawsze korzystam też z translatora w telefonie. Jest to najłatwiejszy sposób komunikowania się w innych krajach. Czasami jednak czuję się nieswojo, gdy tłumacz nie działa lub gdy nie ma internetu. Dlatego nauka angielskiego to świetny pomysł

mueller.leonard

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maja, 2022, 21:54:08 »
Język angielski to bardzo przydatny język. Pozdrawiam! :D

pieknyolek

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maja, 2022, 13:22:31 »
Pytanie do osób, które często podróżują. Jakim językiem posługujesz się podczas podróży? Zawsze mówię, korzystając z translatora w telefonie. Teraz jednak chcę rozpocząć naukę języka obcego. Jakiego języka powinienem się uczyć?


Ja zawsze angielskim. I to na tyle dobrze go znam, że na turnieju golfa bez problemu dogaduję się z graczami :) polecam turniej: https://wagc.pl/

SabinaS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpnia, 2022, 13:24:52 »
Wiadomo że jeśli jesteś w podróży i cały czas podróżujesz to nie masz czasu na naukę. jednak mam dla ciebie rozwiązanie. Kurs online  z języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Uczysz się przez internet możesz być zupełnie w innym kraju i uczysz się rozmowy w języku angielskim. A wiadomo że język angielskich jest najbardziej pospolity więc dzięki niemu dogadasz się wszędzie.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Listopada, 2022, 13:18:15 »
W takim razie polecam wam kurs https://sj.amu.edu.pl/kursy-jezykowe/o-kursach/kurs-jezyka-wloskiego/kurs-jezyka-wloskiego-online jesli chcecie sie nauczyc szybko jezyka wloskiego to tutaj cena idzie w parze z jakoscia.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1204
    • Zobacz profil
Odp: Język obcy w podróży
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Grudnia, 2022, 20:17:45 »
Bardzo lubię jezyki obce i teraz mocno chcę podszkolić swój język angielski, dlatego sprawdzam szybkanaukapro . Wydaje mi się, że wiele mogę się dowiedzieć i jednocześnie nauczyć, aby stawiać na bardzo ciekawe propozycje. A co dla Was jest najważniejsze w nauce języka angielskiego?