Autor Wątek: Ogrodzenie  (Przeczytany 1242 razy)

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Ogrodzenie
« dnia: 19 Maja, 2021, 20:25:42 »
Witajcie,
jakie macie ogrodzenia wokół Waszych posesji? Jakie ogrodzenie jest Waszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem? Ja szukałam właśnie informacji na ten temat i trafiłam na dość ciekawego bloga na stronie internetowej http://wybieramyogrodzenie.pl/. Zostały tam opisane różne typy ogrodzeń, ich zalety i wady ;) Tak więc jeśli kogoś z Was również to interesuje, to polecam zajrzeć ;)

ncollier

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Kucharz
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maja, 2021, 12:03:27 »
U mnie sprawdza się dobrze zwykłe metalowe ogrodzenie.

VickiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • https://www.plasticisers.org
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwca, 2021, 20:14:20 »
Ja jeszcze nie mam, ale na pewno w tym roku coś wybiorę, mam nadzieje, że uda mi się znaleźć termin żeby najlepiej na wiosnę ogrodzenie już stało. Robiłam rozeznanie wśród różnego rodzaju ogrodzeń i mam tak już faworytów. Na stronie https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-metalowe Znalazłam duży wybór ogrodzeń metalowych, te wyglądają dobrze, a i też na pewno będą bardzo trwałym rozwiązaniem - na lata, a jak kupować ogrodzenie to oczywiście tylko takie.

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpnia, 2021, 21:29:49 »
Wybór ogrodzenia musi być dobrze przemyślany. W końcu takie robi się na lata tak naprawdę. Nie tylko wygląd jest ważny, ale też jakość i trwałość. U mnie ogrodzenie od Jońca, modułowe Roma Classic. Z bloczków betonowych, proste i nowoczesne zarazem. Postawienie takiego nie sprawia najmniejszych trudności. Z bloczków bez problemu można też tworzyć obrzeża czy za donice mogą służyć.

noczikjanek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpnia, 2021, 10:46:17 »
Ja musiałem wzmocnić płot, żeby mój pupil nie był w stanie go sforsować

zuzan1

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpnia, 2021, 12:12:27 »
Wybór ogrodzenia musi być dobrze przemyślany. W końcu takie robi się na lata tak naprawdę. Nie tylko wygląd jest ważny, ale też jakość i trwałość. U mnie ogrodzenie od Jońca, modułowe Roma Classic. Z bloczków betonowych, proste i nowoczesne zarazem. Postawienie takiego nie sprawia najmniejszych trudności. Z bloczków bez problemu można też tworzyć obrzeża czy za donice mogą służyć.

A jak z kolorystyką takich ogrodzeń?

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sierpnia, 2021, 20:09:35 »
Wybór ogrodzenia musi być dobrze przemyślany. W końcu takie robi się na lata tak naprawdę. Nie tylko wygląd jest ważny, ale też jakość i trwałość. U mnie ogrodzenie od Jońca, modułowe Roma Classic. Z bloczków betonowych, proste i nowoczesne zarazem. Postawienie takiego nie sprawia najmniejszych trudności. Z bloczków bez problemu można też tworzyć obrzeża czy za donice mogą służyć.

A jak z kolorystyką takich ogrodzeń?

Są różne kolory do wyboru. Proszę sobie zerknąć na https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-modulowe,25.html , tam wszystko jest.

radekfaruga

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września, 2021, 10:17:56 »
Ja mam zwykły płot z metalowego drutu, taki jakie można spotkać na wielu posesjach

nitka_tomek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Września, 2021, 12:52:06 »
Przydałoby mi się takie ogrodzenie, przez które na pewno nie ucieknie mój pies

mgielka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Października, 2021, 08:09:03 »
Nie powiem bo to jest całkiem dobre pytanie. Bo jednak szukamy w miarę dobrego i praktycznego ogrodzenia.  Ale zanim się zdecydujemy na zupełnie nowe ogrodzenie to chcemy odmalować nasz stary płot. I tak szukając jak w ogóle prawidłowo do tego się zabrać to tutaj https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/kiedy-konieczna-jest-renowacja-ogrodzenia-i-jak-ja-wykonac-145/ mogliśmy wiele bardzo cennych wskazówek dowiedzieć się.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1314
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Października, 2021, 11:14:36 »
Ze swojej strony mogę Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze elementy ogrodzenia oraz akcesoria, w tym słupki ogrodzeniowe ocynkowane . Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

grzegorzwid

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Listopada, 2021, 23:39:43 »
Ja mam wokół posesji płot z metalowych prętów o stosunkowo niewielkim przekroju

konraaddo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Listopada, 2021, 10:23:07 »
U mnie przez długi czas brakowało ogrodzenia wokół posesji, ale wreszcie postawiliśmy metalowe przęsła

Kajtek3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
    • Przewozy Rzeszów Holandia
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Listopada, 2021, 21:05:29 »
Myślę, że zawsze należy stawiać na sprawdzone i kompleksowe rozwiązania. Rozejrzyjcie się dobrze na rynku. Naprawdę warto.

Jolka90

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Odp: Ogrodzenie
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Grudnia, 2021, 21:11:44 »
Mam u siebie ogrodzenie betonowe i na pewno nie zdecydowałabym się na inne. Szczególnie, że mieszkam blisko lasu, a takie ogrodzenie bardzo dobrze chroni przed zwierzyną. Jedyna pielęgnacja jaką musiałam zrobić dotycząca tego ogrodzenia, to impregnacja. Impregnat możecie kupić w tym sklepie - https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/impregnacja/. Który bardzo polecam, ponieważ mają świetną jakość produktów, które oferują.