Autor Wątek: Prezent  (Przeczytany 2194 razy)

MartinBic

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 146
    • Zobacz profil
Prezent
« dnia: 20 Maja, 2020, 18:19:27 »
Dzien dobry. Moja zona ma niedlugo urodziny. Wiem jak uwielbia buty wiec chcialbym jej kupic cos w tym stylu jazzymango.com Co o nich sadzicie? Bedzie to dobry wybor? Pozdrawiam.

AlfredMetra

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maja, 2020, 11:39:24 »
Jeżeli chce buty, to kup jej buty :)

Samira

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwca, 2020, 14:00:06 »
Każda kobieta uwielbia buty,jednak jeśli ma to być niespodzianka,to sam raczej butów nie kupuj.W ostatnim czasie wielu z nas zaczęło dbać o siebie,swoją figurę,możesz na przyszłość dla żony i dla samego siebie wykupić karnet na siłownię https://www.energym.com.pl/
Jest to miejsce dobrze wyposażone,ćwiczysz w komfortowych warunkach na wysokiej klasy sprzęcie,a poza tym po każdym wysiłku fizycznym,możesz razem z żoną udać się na masaż.

dins

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Czerwca, 2020, 16:17:28 »
Cześć wam, ostatnio znalazłem w sieci coś takiego jak piórnik step by step. Myślicie, że warto jest zakupić coś takiego czy nie? Będę bardzo wdzięczny za porady w tym temacie gdyż nie znam się na tym

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipca, 2020, 22:19:20 »
ja lubie dostawac kosmetyki :) moj mąż juz swietnie obeznany  :) zawsze uda mu sie kupic cos, co mi sie przyda, ostatnio skubany zrobil mi taki prezent i kupil mi z bielendy fluid rozswietlajacy i nawilzajaca hydro baze :)

Gradzinski

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lipca, 2020, 13:05:19 »
Najlepiej chyba po prostu dać pieniądze.

cristina

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lipca, 2020, 22:16:37 »
Ja lubię dostawać ksiażki - https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/ksiazki-erotyczne kosmetyki i perfumy. Moi bliscy zawsze wiedzą co mi kupić, bo po prostu mnie dobrze znają. Pieniądze dostaję tylko od babci, bo ona zawsze mówi, ze nie chce jej się biega po sklepach i szukać prezentów.

TeofilBorgan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipca, 2020, 09:59:03 »
No książki to dobry pomysł na prezent.

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipca, 2020, 11:46:12 »
A może kupić jej coś innego bardziej nietuzinkowego? Bo kto powiedział, że prezent dla kobiety musi być taki tradycyjny?  Więc sama z ciekawości szukałam jakiegoś innego prezentu dla swojej siostry i tak też udało mi się znaleźć taką symulację lotu w AirPoint. Przejrzałam ich ofertę zamieszczoną na ich stronie i jestem zdziwiona, że mają aż tak szeroką ofertę. Ale to dobrze bo jest w czym wybierać

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudnia, 2020, 17:13:24 »
Wczoraj po bardzo dużym zastanowieniu stwierdziłem że mojej znajomej jako prezent kupię https://investhoreca.pl/gofrownice-klasyczne-gofrownice-brukselskie-gofrownice-belgijskie-gofrownice-egg-bubble-waffle .Na pewno z tego prezentu będzie bardzo zadowolona.

cetry

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Grudnia, 2020, 10:01:16 »
wydaje mi się, że warto jest jednak postawić na jakieś kosmetyki albo perfum

_______
hotel Legnica

samra

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Grudnia, 2020, 10:55:16 »
hej, co sądzicie o kosmetykach naturalnych na prezent, warto czy nie?

_____
hotel z basenem mazowieckie

Kajtek3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
    • Przewozy Rzeszów Holandia
Odp: Prezent
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lutego, 2021, 17:31:31 »
Nie trzeba się wiele głowić i tracić czas na poszukiwania idealnego prezentu. Można bowiem postawić na ponadczasowe rozwiązania i zakupić dobrej jakości trunek. Spory wybór na pewno znajdziecie tutaj https://dunder.store/ . Mają tam nawet alkohole z najwyższej półki. Pomyślcie koniecznie o tego typu pomyśle na prezent.

SylwesterGrzeton

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Prezent
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Lutego, 2021, 09:22:09 »
W sumie najlepiej chyba dać pieniądze :)

VickiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • https://www.plasticisers.org
Odp: Prezent
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lipca, 2021, 06:59:34 »
A może telefon? Myślę, że taka opcja prezentowa zadowoli każdego:) Ja sama teraz kupowałam właśnie nowy telefon na prezent dla syna. Najtrudniej miałam z modelem, no ale z małą pomocą udało mi się wybrać xiaomi redmi note 10 i przyznaje, że był to bardzo dobry wybór ;)