Autor Wątek: Sprzęt laboratoryjny  (Przeczytany 379 razy)

TeddyBear

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Merlin 43
Sprzęt laboratoryjny
« dnia: 14 Października, 2021, 12:17:50 »
Dzień dobry. Poszukuję drobnego sprzętu laboratoryjnego. Potrzeba dużego wyboru w sklepie. Z góry dziękuję za odpowiedź

WeigelP

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Października, 2021, 14:23:43 »
Witam, czy nie uważasz, że trzeba poszukać sprzętu w internecie na różnych stronach. W tej chwili jest wiele fajnych sklepów, które mogą zaoferować Ci ogromny wybór produktów.

TeddyBear

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Merlin 43
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Października, 2021, 17:16:22 »
Dziękuję za radę. Czasami dobrze jest usłyszeć pomysły z innej strony. Znalazłam stronę internetową, na której znalazłam to, czego potrzebowałam. Wybór nie jest zbyt duży, ale wszystkie urządzenia laboratoryjne są bardzo wysokiej jakości i myślę, że nie będę żałował zakupu tutaj. Ceny są również bardzo dobre i z przyjemnością polecam https://www.gentaur.pl/.

linda

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 226
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwietnia, 2022, 18:59:20 »
Skoro już o sprzęcie do laboratorium mowa, to na pewno w profesjonalnym laboratorium musi się znaleźć komora laminarna. W końcu to w niej przeprowadza się różnego rodzaju badania tkanek i innych materiałów. Jeśli szukacie branżowego sklepu, to tutaj mogą je mieć https://danlab.pl/nasze-produkty/meble-i-dygestoria/komory-laminarne/ . Oferta jest zróżnicowana, a do wyboru są komory z poziomym i pionowym przepływem powietrza.

Ania194

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwca, 2022, 10:41:41 »
Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z wyposażeniem laboratoryjnym, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. pipety serologiczne .

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpnia, 2022, 12:04:13 »
Mogę Wam wszystkim polecić stronę https://dezine.pl/edukacja-i-nauka/specjalistyczne-szkolenia-dla-laboratoriow-badawczych/ , na której znajdziecie interesujący artykuł na temat specjalistycznych szkoleń dla laboratoriów badawczych. Korzystając z usług najlepszych zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty.

pamela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Listopada, 2022, 16:08:01 »
Nie wiem, czy ktoś tutaj również korzysta z takich specjalistycznych sprzętów, ale w razie gdybyście szukali dobrego przepływomierza masowego, to polecam zapoznać się z ofertą https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/174-przeplywomierze-masowe-laboratoryjne. Przepływomierze to sprzęty używane w dosyć niszowych branżach, na przykład w badaniach środowiskowych czy technologii medycznej, dlatego ze względu na swoją specyfikację ciężko jest znaleźć dobrego producenta na polskim rynku. Ja akurat miałam okazję już kilkakrotnie korzystać z urządzeń od TestTherm i ich precyzja oraz szybkość działania za każdym razem zrobiły na mnie duże wrażenie.

andzelika122

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopada, 2022, 16:55:08 »
Co do sprzętu laboratoryjnego to ja mogę zaproponować firmę anchemplus.pl która specjalizuje się w wyposażenie laboratoriów w akcesoria laboratoryjne, aparaturę i sprzęt laboratoryjny np: spektrometry SIFT, automatyczne dozowniki, zatężarki oraz inny. Zaopatruje również branżę chromatograficzną dostarczając im akcesoria laboratoryjne i inne produkty. Współpracują ze światowej sławy firmami.

sajmon28

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Września, 2023, 16:30:10 »
Urządzenia, takie jak chromatograf jonowy , to ważne wyposażenie wielu różnych laboratoriów. To sprzęt, który zawsze kupowany jest zgodnie z konkretnym zapotrzebowaniem, korzystają z niego specjaliści, dlatego powinien być dostarczony przez odpowiednią firmę, która zapewni razem z urządzeniem odpowiednie wsparcie. To bardzo złożone urządzenia, które korzystają z zawansowanych technologii.

GoldenShark

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 251
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Września, 2023, 14:57:23 »
Taki sprzęt laboratoryjny to jest naprawdę wspaniała sprawa, jak dla mnie. Takie rzeczy uwielbiam wręcz.
______________________________-
Prace licencjackie z Dietetyki

Berta001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Marca, 2024, 11:17:16 »
świetnie!

Berta001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Marca, 2024, 11:17:25 »
świetnie!

Berta001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Marca, 2024, 11:17:32 »
świetnie!

Berta001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Marca, 2024, 11:17:49 »
świetnie!

Berta001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt laboratoryjny
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Marca, 2024, 11:17:59 »
świetnie!