Autor Wątek: Szukam jasnowidza  (Przeczytany 195 razy)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1204
    • Zobacz profil
Szukam jasnowidza
« dnia: 18 Lutego, 2022, 21:57:58 »
Chciałabym pójść do jasnowidza, no i nie ukrywam, że liczę na Wasze polecenia, bo przyznam szczerze, że nie wiem, z jakich usług sobie skorzystać. Zależy mi na osobie z doświadczeniem. Dajcie znać!

kołtun2323

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Szukam jasnowidza
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego, 2022, 21:39:26 »
To świetny pomysł, że szukasz kogoś z polecenia. Warto dobrze poznać branżę, zanim zdecydujesz się na kogoś konkretnego. Sprawdź sobie ofertę https://jasnowidz.net/ myślę, że warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu.

Incognito002

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
    • https://instalajki.pl/produkt/obserwacje-na-instagramie/
Odp: Szukam jasnowidza
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lutego, 2022, 20:20:07 »
Oj tak, Mag Magnus jest bardzo długo w branży, bo aż 30 lat i pracował nie tylko w Polsce, ale uznanie zdobył również za granicą. Uważam, że to będzie świetny wybór, jeśli wybierzesz usługę właśnie u niego.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Szukam jasnowidza
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwca, 2022, 19:20:11 »
Skoro jesteście ciekawi swojej przyszłości, to według mnie może Was również zainteresować Tarot Online ;) A może ktoś z Was miał już do czynienia z takimi wróżbami? I jak, sprawdziły się Wam?

ambrose.morissette

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Szukam jasnowidza
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Czerwca, 2022, 14:17:56 »
Ja raczej nie wierzę w jasnowidztwo :)

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Szukam jasnowidza
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Czerwca, 2023, 21:07:46 »
Usługi wróżbiarskie mogą być świetnym sposobem na uzyskanie jasności i skupienia. Przy odpowiedzialnym korzystaniu, tarot na telefon może zapewnić osobie poczucie kierunku i celu.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1335
    • Zobacz profil
Odp: Szukam jasnowidza
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Marca, 2024, 12:49:02 »
Czy wiecie, że dużo można wyczytać z liczb? można wiele dowiedzieć się o samym sobie. Na ten temat czytałam na stronie, zobaczcie i też się zapoznajcie z tematem - alfabet numerologiczny . To bardzo ciekawe a jeśli chcecie coś więcej wiedziec to s=zgłoście się do tych dziewczyn to one pomogą wam zapoznać się z numerologią.