Autor Wątek: Wyposażenie ogrodowe  (Przeczytany 955 razy)

MniejszaNiz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
Wyposażenie ogrodowe
« dnia: 26 Lipca, 2021, 10:18:33 »
Szukacie odpowiedniego miejsca, w którym kupicie całe wyposażenie do ogrodu lub na taras?
Ja swój ogród urządziłam z Galerią Wnętrz Mera :)
Mają bardzo duży wybór mebli oraz dekoracji w niesamowicie atrakcyjnych cenach :)
Sprawdźcie sami tutaj--> meble ogrodowe Katowice

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipca, 2021, 07:49:31 »
Porządne wyposażenie ogrodowe to bardzo ważna sprawa, ale nie zapominajmy, że jest jeszcze coś takiego jak miejsce zakupu tych elementów. Macie już coś wybranego ? Ja na razie sprawdzam sklep Euro Ogród link . Słyszałam o nim wiele dobrego, to pomyślałam, że to będzie to. Co wy na to? Zgodzicie się ze mną ?

pola88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipca, 2021, 19:18:33 »
Teraz można znaleźć wiele preparatów do roślin, ale słyszałam, że niezbędne jest mydło potasowe, które skutecznie myje narzędzia. Można je zamówić tutaj https://ogrodniczy.com/srodki-ochrony-roslin-2/mydlo-potasowe-0-5l-agrecol . Podobno brudnym sekatorem czy grabiami można szybko przenieść chorobę z jednej rośliny na inną. Dlatego jeśli chcecie mieć ładny ogród, czyście narzędzia. Ten preparat można też stosować do mycia brudnych powierzchni kwiatów.

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipca, 2021, 22:44:38 »
Wyposażenie do ogrodu to w sumie najmniejszy problem. Wybiera się co pasuje, zamawia i gotowe. Znacznie więcej czasu schodzi z samą aranżacją ogrodu. Najważniejszy jest pomysł, rozplanowanie co gdzie ma być. Też są różne materiały, które można do aranżacji wykorzystać. W swoim ogrodzie mam od Jońca palisady łupane na obrzeża. Obowiązkowo z kostki łupanej alejki i placyki mam porobione. Żadna firma nie była potrzebna, sami z mężem daliśmy radę.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1121
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpnia, 2021, 13:30:48 »
Ja jestem zdania, że jeszcze warto jest od razu pomyśleć o fajnym systemie nawadniania, który de facto jest również ważną kwestią. Tak naprawdę zobacz jak wyglądają ogrody, które posiadają takie systemy nawadniające i myślę, że właśnie zieleń w nich jest bardziej soczysta oraz żywsza.

richard12

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Września, 2021, 14:14:02 »
Wyposażenie ogrodowe można tanio nabyć w internecie.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1331
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Września, 2021, 14:09:25 »
Ja widziałam ozdoby ogrodowe na stronie sklepu zawieszalnia. To oni mają ogromny wybór dodatków, ozdób i akcesoriów do domu i ogrodów. Koniecznie zerknijcie na stronę i się z tym  zapoznajcie.

violette77

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Września, 2021, 12:08:13 »
Wolicie kupować stacjonarnie czy przez internet?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Września, 2021, 12:22:45 »
A czy macie na Waszych ogrodach założone obrzeża ogrodowe? Jeśli chcecie mieć naprawdę piękny ogród, to warto się nad tym zastsnowić. Na tej stronie www możecie zapoznać się z ofertą firmy Sammler z Plewisk koło Poznania, która produkuje takie właśnie obrzeża do ogrodów w 100% z recyklingu. Firma ta wykorzystuje gospodarkę obiegu zamkniętego. Słyszeliście o czymś takim?

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1121
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Października, 2021, 12:52:46 »
Akurat na ten moment ja w głównej mierze skupiam się właśnie na montażu automatycznego systemu nawadniania w moim ogrodzie. Jestem zdania, że te sprawy są dość ważne i właśnie dlatego zacząłem o tym czytać. Świetnie ten temat został poruszony na stronie https://www.podlane.pl/blog/jakie-korzysci-daje-automatyczny-system-nawadniania/ i zachęcam każdego do zapoznania się z tą lekturą.

Marek_98

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopada, 2021, 01:53:10 »
Wiele jest takich stacjonarnych sklepów gdzie idzie zakupić kompleksowo całe wyposażenie ogrodów :)

Incognito002

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
    • https://instalajki.pl/produkt/obserwacje-na-instagramie/
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Stycznia, 2022, 21:45:43 »
Ja w tym roku zainwestowałam w pokrowiec na meble ogrodowe i jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ meble są w odpowiedni sposób zabezpieczona. Ja kupiłam stacjonarnie, ale dostępne są też na stronie https://focusgarden.pl/pokrowce-na-meble-c-37_13.html , więc koniecznie sobie zerknijcie.

Chad001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • https://pianomedia.pl/seosem24-opinie-sprawdz-opinie-klientow-seosem24/
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Stycznia, 2022, 05:36:00 »
Sprawdzam sobie teraz różnego rodzaju meble ogrodowe, bo zależy mi na tym, aby jakoś fajnie zaaranżować całą przestrzeń. Myślę, że bez żadnego problemu będę mogła wspomóc się informacjami na stronie https://zyciesiedleckie.pl/pl/636_sponsorowane/25845_wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-paleniskach-ogrodowych-.html . Inspiracji na pewno tam nie brakuje.

Hubert28

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Stycznia, 2022, 22:09:49 »
Jest bardzo wiele ciekawych rzeczy które można umieścić w ogrodzie ;)

Mateusz91

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wyposażenie ogrodowe
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Stycznia, 2022, 23:33:30 »
Ja zastanawiam się nad nowym zestawem mebli ogrodowych :)