Autor Wątek: Hotel  (Przeczytany 707 razy)

janek223s

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Hotel
« dnia: 01 Marca, 2022, 14:49:40 »
Ja na przykład skorzystałem z bardzo dobrego hotelu kraków hotel w centrum . Jestem pewny na 100 procent, że bardzo dużo osób skorzysta z tej oferty.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Marca, 2022, 10:06:19 »
Dzięki za polecenie, może skorzystam jeśli będę przejeżdżać przez Kraków :) Natomiast jeśli chodzi o hotel warszawa to mogę polecić Hotel Boss, jest bardzo dobrze wyposażony, pokoje w wysokim standardzie i wygodne. Będziecie zadowoleni :)

lylayost

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marca, 2022, 22:14:36 »
Jaki hotel w Warszawie polecacie?

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1319
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marca, 2022, 13:43:17 »
Koniecznie sprawdźcie na stronę pokoje białystok tutaj możecie zarezerwować jeden z pokoi w tym hotelu. To pokoje komfortowe, stylowo i elegancko urządzone. Sprawdźcie bo warto znać oferty takiego hotelu . Ja polecam

Avero

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Marca, 2022, 16:02:31 »
Co ciekawego do zobaczenia jest w Białymstoku?

SS2004

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • klimatyzacja Poznań
Odp: Hotel
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marca, 2022, 09:07:24 »
Jest duży wybór hoteli. Wszystko zależy od wymagań i budżetu na ten cel. Nie zawsze warto dopłacać, szczególnie jeśli to krótki pobyt. Chyba, że mówimy na randkę i chcemy w ładnych warunkach być ;)

pieknyolek

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Października, 2022, 12:02:43 »
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.sensownie.edu.pl/hotel-3-gwiazdkowy-co-oferuje/

ankaaxxx99

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Listopada, 2022, 12:20:21 »
Ogólnie jak dla mnie to jednak dobrym rozwiązaniem jest System rezerwacji pokoi . W ten sposób można naprawdę bardzo sprawnie i szybko zarezerwować pokój co faktycznie jest dosyć dużym ułatwieniem, a wy co o tym w ogóle sądzicie?

marcin88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopada, 2022, 19:05:10 »
Jaki hotel w Warszawie polecacie?

Ciągle powstają nowe hotele w Warszawie, dlatego według mnie warto jest sprawdzać nowości na mapie stolicy. Często te nowe hotele mają na start bardzo dobre oferty, by zachęcić jak najwięcej osób do skorzystania z ich usług. Ja często wybierając się w podróż szukam hoteli, które dopiero co się otworzyły w poszukiwaniu okazji, czy jakiegoś rabatu. Dzięki temu nocuję taniej, odkrywam nowe miejsca, ogólnie same plusy. Często te nowsze hotele też są po prostu lepiej wyposażone i urządzone ze smakiem. Co myślicie o takim sposobie podróżowania?  :D

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Listopada, 2022, 20:38:55 »
Akurat w Warszawie raczej takich hoteli jest bardzo dużo? :)

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Listopada, 2022, 12:59:07 »
Mam w planach wyjazd do Krakowa i szukam jakiegoś sprawdzonego hotelu na nocleg.

kampery sprzedaż

kessler.callie

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopada, 2022, 12:07:21 »
Też szukam jakiegoś hotelu.

grace

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Listopada, 2022, 23:39:42 »
Na weekend czy dłuższy wyjazd?

lorire

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 422
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Listopada, 2022, 20:41:57 »
Jeśli chodzi o niskie ceny to na pewno hotel w Kościanie będzie dobrym wyborem. Jest to w zasadzie hostel, dlatego też nocleg nie jest drogi. A standard jest wysoki, będziecie zadowoleni

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1844
    • Zobacz profil
Odp: Hotel
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Grudnia, 2022, 01:45:24 »
Na ten czas w roku mogę polecić wam hotel st. Bruno w Giżycku i ich ofertę świąteczną https://www.hotelstbruno.pl/oferty-specjalne/boze-narodzenie-rodzinne-swieta-na-mazurach/ . W ofercie mają między innymi rodzinne mini kino z popcornem, spektakularny pokaz ognia formacja Fire Show, weekendowe party dla dorosłych w Klubie Zamkowym, czy też Dzieci do 5 lat na łóżku z rodzicami gratis.