Autor Wątek: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?  (Przeczytany 542 razy)

beartish

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« dnia: 12 Września, 2021, 18:39:51 »
Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?

agnesheka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Września, 2021, 10:05:13 »
Mam suchą skórę. A to jest wymagane przez mechanizm zmiany, aby zapobiec zmianom i zmian w jej zmianach. Warto o nią dbać od samego początku, aby wyglądała zdrowo, młodo i nowe.
Najważniejsze jest, aby wybrać środki nawilżające i produkty, które nie wysuszają skóry.

jerecherka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Września, 2021, 07:08:50 »
odstawowym elementem codziennej pielęgnacji jest dokładne oczyszczanie skóry. Demakijaż należy wykonywać zarówno rano jak i wieczorem. W zależności od typu cery, zaleca się stosowanie różnych typów produktów, takich jak płyny micelarne, mleczka czy żele antybakteryjne.
Tutaj https://dermaskill.pl/ znajdziesz wszystko do pielęgnacji Twojej skóry. Produkty do pielęgnacji skóry Dermaskill nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych, konserwantów itp.
Ale wszystkie produkty Dermaskill oparte są na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego i morskiego.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Września, 2021, 10:14:17 »
Ja zawsze staram się używać balsamów nawilżających. Ale jeśli chodzi o suche łokcie, to niestety nie do końca okazują się takie balsamy skuteczne. Czytałam ostatnio na stronie internetowej https://artelis.pl/artykuly/78351/suche-lokcie-poznaj-przyczyny-oraz-skuteczne-sposoby-na-wyeliminowanie-problemu, że są różne domowe sposoby radzenia sobie z tym problemem. Czy ktoś z Was miał okazję je stosować? I jak wrażenia? Pomogły Wam?

jzboncak

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Września, 2021, 17:31:00 »
Używam produktów z naturalnym składem.

topaz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudnia, 2021, 07:26:53 »
Ja zmywam makijaż olejkami, ponieważ są bardzo delikatne. W ostatnim etapie stosuję żel kolagenowy do mycia twarzy Dzięki temu mogę cieszyć się gladką cerą, bez żadnych podrażnień czy zaczerwienień.

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpnia, 2022, 14:05:42 »
Ja ostatnio wprowadziłam do swojej pielęgnacji kilka produktów i widzę różnicę w kondycji cery także chyba wszystko działa jak należy. Postawiłam między innymi na ten żel oczyszczający: https://qmsmedicosmetics.pl/sklep/oczyszczanie/epigen-pollution-detox-cleansing-gel/ to produkt premium, który swoją drogą jest naprawdę bardzo wydajny. Może akurat kogoś z Was on zaciekawi ;)

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sierpnia, 2022, 16:49:47 »
Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

Eltro.pl

Nana67

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sierpnia, 2022, 16:06:14 »
Na pewno każdy wie, że pielęgnacja skóry jak i włosów to ważna kwestia, bardzo ważne jest dbać o nie.  Warto zatem stawiać na produkty, które przywrócą im blask i nawilżenie. Świetna  kosmetyki do włosów to najlepsze rozwiązanie . Dlatego tutaj możesz umówić się do fryzjera https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid  a także zakupić kosmetyki do pielęgnacji twoich  włosów. Koniecznie sprawdź!

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 301
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Listopada, 2022, 11:13:49 »
Jeśli o mnie chodzi to jestem zwolennikiem działania na skórę od wewnątrz - i tak oprócz witamin suplementuje także kolagen. Jeśli zastanawiacie się kolagen jak stosować to zajrzyjcie na myreme.pl - znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Mają tez świetne produkty.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1204
    • Zobacz profil
Odp: Jakich produktów do pielęgnacji skóry używasz?
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lutego, 2023, 11:18:29 »
Teraz zdecydowanie dla mnie super opcją są kosmetyki od Eveline. Postanowiłam przetestować sobie serię Perfect Skin Acne i kupiłam peeling, maskę i pastę 3 w 1. Mam nadzieję, że ta opcja sprawdzi się u mnie na dłużej!