Autor Wątek: MYCIE ELEWACJI  (Przeczytany 602 razy)

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1861
    • Zobacz profil
MYCIE ELEWACJI
« dnia: 24 Października, 2021, 09:52:02 »
Jeśli chodzi o elewację to wczoraj podjąłem decyzje ,że na pewno bardzo szybko skorzystam z Mycie elewacji Gdynia . Z tego co wiem to z tej oferty skorzystało już bardzo dużo osób.

Sara92

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Października, 2021, 11:13:25 »
Myślę że wystarczy posiadać dobrą myjkę ciśnieniową w domu i takie mycie pójdzie bez problemu :)

edek2223ssd

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Października, 2021, 18:29:18 »
Znajomej powiem o tym wątku. Moim zdaniem dużo osób wejdzie do tego wątku.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Marca, 2022, 15:20:50 »
Koniecznie trzeba zadbać o porządki w domu, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Nie wiem skąd jesteście, ale jeśli z Warszawy to mogę polecić mycie elewacji w Warszawie https://ropeexpert.pl/mycie-elewacji/warszawa/ . Fachowcy znają się na swoim fachu i bądźcie pewni, że po ich wizycie elewacja będzie jak nowa :)

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 879
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marca, 2022, 16:42:06 »
Planowanie domu i rodziny to moja kwestia, ale póki co nie udało mi się tego osiągnąć. Po prostu, jakoś tak mi nie wyszło. Niemniej jednak nie odpuszczam marzeń, ale tylko powiem Wam, że dla mnie to mega duży problem. Zaczęłam budowę, ale nie mam pomysłu ns elewacje zewnetrzne domów - zdjecia muszę obejrzeć. Na razie i tak się z tym wstrzymuję, bo nie mam funduszy.

ruyak

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Kwietnia, 2022, 10:59:14 »
U mnie w okolicach na pewno firma https://www.elevatio.pl/czyszczenie-sidingu.html się tym zajmuje. Wiem, bo znajomi wspominali.
Sam nie korzystalem, ale u nich na stronie dostepna jest szczegolowa oferta wraz z cennikiem to sobie sprawdzcie.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopada, 2022, 17:46:36 »
My planujemy z mężem odnowić elewację naszego domu jeszcze w tym roku. Czy ktoś z Was orientuje się może, ile kosztuje malowanie elewacji domu obecnie? Jakie są ceny? Może robiliście niedawno taki remont i pamiętacie?

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Grudnia, 2022, 21:34:33 »
Jakimi środkami można myć taką elewacje?

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudnia, 2022, 06:51:49 »
To prawda, obecnie takie usługi cieszą się dużym zainteresowaniem. Pamiętajcie jednak, aby wybierać sprawdzone firmy. Słyszałam, że czyszczenie laserem daje świetne i długotrwałe efekty. Dajcie znać, czy finalnie zdecydowaliście się na taką usługę.

kole23

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudnia, 2022, 16:42:39 »
Nienawidzę mycia elewacji, ponieważ to bardzo czasochłonne.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 895
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Stycznia, 2023, 15:00:35 »
Generalnie mycie elewacji i prace na wysokościach należą do bardzo ryzykownych, dlatego od siebie polecałbym Wam sprawdzić ofertę firmy https://www.manufakturaczystosci.com/us%C5%82ugi-alpinistyczne która po pierwsze posiada odpowiednie doświadczenie, szkolenia i przede wszystkim sprzęt umożliwiajacy przeprowadzenie tych prac w pełni bezpiecznie.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1200
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Lutego, 2023, 00:12:54 »
Jeśli chodzi o alpinizm przemysłowy to przeczytacie sobie więcej na jego temat na pewno na stronie https://alpinizm.sklep.pl/alpinizm-przemyslowy-zalety-i-wady-zawodu/ . Myślę, że warto poznać zarówno wady, jak i zalety takiego zawodu. Są to ważne informacje.

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Lipca, 2023, 13:18:46 »
Mycie elewacji nie zawsze zdaje egzamin i czasem lepiej ją odświeżyć a wtedy wystarczy odwiedzić witrynę producenta https://duluxprofessional.pl/porady/farba-lateksowa-czy-akrylowa-jaka-wybrac/ Oni zapewniają najlepsze produkty które dają wytrzymałość i piękne kolory. Na pewno dzięki nim odzyskasz piękny wygląd elewacji i nie tylko.

qauer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Sierpnia, 2023, 12:50:01 »
Ile mniej więcej kosztuje umycie domu jednorodzinnego?

linda

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Odp: MYCIE ELEWACJI
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Stycznia, 2024, 10:29:20 »
Sprawdź usługi firmy Kesyr. Wykonują prace na wysokości Łódź. Firma Kesyr świadczy usługi z zakresu prac na wysokości, malowania i odgrzybiania elewacji, remontów elewacyjnych oraz odśnieżania dachów. Charakteryzuje się szybkim, solidnym wykonaniem prac, a wszystko to oferowane jest klientom w konkurencyjnych cenach.