Autor Wątek: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE  (Przeczytany 1289 razy)

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« dnia: 08 Listopada, 2021, 09:14:47 »
Kilka tygodni temu trafiłem na rewelacyjną ofertę https://sklepagnex.pl/ . Jestem pewny ,że z tej oferty skorzysta bardzo dużo osób.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 879
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada, 2021, 17:30:29 »
Nie powiem, bo ja tam też jestem prawdziwym łasuchem, uwielbiam słodkości. A czy kiedyś zastanawialiście się nad tym - jak dokładnie wygląda proces produkcji czekolady ? Ja ostatnio czytałam na ten temat i jestem zafascynowana całym działaniem.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Stycznia, 2022, 18:51:26 »
A jakie są Wasze ulubione przekąski na słono? Czy znacie jakieś zdrowsze alternatywy dla słonych paluszków, chipsów czy orzeszków? Co najcześciej zajadacie na przykład podczas seansu filmowego?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1204
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marca, 2022, 12:12:08 »
Jeśli macie do kupienia drobne upominki dla dzieci to myślę, że właśnie takie słodycze będą najlepszą propozycją. Wydaje mi się, że dzieciaki ze słodyczy zawsze się cieszą i zawsze mogą wybrać coś fajnego, jeśli tylko okazja. Kilka słodyczy raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi.

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marca, 2022, 21:34:58 »
Niestety mam ogromną słabość do słodyczy :)

Jolka90

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwietnia, 2022, 16:52:28 »
Deser, który po prostu uwielbiam, to browni. Mogłabym je jeść tonami. Często przyrządzam je w domowym zaciszu z tego przepisu - http://www.codogara.pl/25511/brownie/. Jeśli również macie zamiar zrobić takie browni w domu, to polecam ten przepis, ponieważ jest genialnie napisany i dzięki nie mu bez problemu zrobicie ten pyszny deser.

Jaro190

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Maja, 2022, 13:48:03 »
Jedną z moim ulubionych łakoci jest czekolada chyba każdy ją lubi znalazłem taką stronę https://xn--biaaczekolada-yhc.pl/ile-wazy-tabliczka-czekolady/ można się z niej dowiedzieć wielu bardzo ciekawych informacji na temat tej niezwykłej przekąski, bardzo polecam artykuły na tej stronie.

shifu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Maja, 2022, 15:19:02 »
Ja najbardziej lubię azjatyckie słodycze, np ciasteczka mochi, takie smaczne ciastka w kształcie ryby w formie wafelka.

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1855
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Czerwca, 2022, 15:38:47 »
Jeden pączek to około 300 (pustych) kalorii. Co to oznacza? Nic innego jak to, że oprócz energii nie dostarcza on naszemu organizmowi żadnych substancji odżywczych. Co więcej, jego spalenie wymaga od nas półgodzinnego biegu lub treningu ze skakanką. A możemy zastąpić go zdrową alternatywą. Na stronie https://dietyzchatki.pl/blog/alternatywy-dla-paczkow/ znajdziecie kilka fajnych przepisów.

jessie

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Czerwca, 2022, 22:24:28 »
Jeśli ktoś zje raz na jakiś czas, to nic złego się nie stanie.

fisher.rickie

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Czerwca, 2022, 14:45:09 »
Ech, niestety słodycze to moja miłość. Uwielbiam :)

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Sierpnia, 2022, 16:33:36 »
Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jeżeli jesteście w trakcie organizowania jakiej kowiek imprezy, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę najlepsze producenta waty cukrowej, w tym np. wata cukrowa stoisko .

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1121
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Września, 2022, 11:25:35 »
Jak już ktoś wspomniał o czekoladzie to nie wiem czy mieliście już okazję pomyśleć o tym jak właśnie czekoladki reklamowe z naszym logo mogą fajnie wpłynąć na naszą markę. Zachęcam w takiej sytuacji do zapoznania się z wpisem https://lepiej-widoczni.pl/czekoladki-z-logo-spraw-klientom-mila-niespodzianke/ gdzie jak dla mnie świetnie tą sprawę opisano.

Ligy0vfg

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Września, 2022, 11:14:56 »
jakie znacie zdrowe zamienniki?
-
elektryk Wrocław

abby

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: PRZEKĄSKI I SŁODYCZE
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Września, 2022, 16:55:38 »
Może orzechy?