Autor Wątek: szkolenie  (Przeczytany 1312 razy)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1665
    • Zobacz profil
szkolenie
« dnia: 04 Lutego, 2022, 13:43:17 »
Cześć. Uczęszczacie na różnorodne szkolenia? Powiem wam, że bardzo korzystnym rozwiązaniem jest trener online . Jest to bardzo dobre rozwiązanie by poszerzyć swoje umiejętności.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lutego, 2022, 14:37:54 »
Co do szkoleń to ja wam tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html polecam zobaczyć jakie mają w temacie grafiki i projektowania. Są one profesjonalne, w przystępnej formie, ja dużo się z nich nauczyłem. I na pewno mi się przydały w mojej pracy.

Tales

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lutego, 2022, 15:06:35 »
Jakie są opłacalne?

leora43

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lutego, 2022, 15:29:51 »
Warto brać udział w takich szkoleniach.

elza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 366
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lutego, 2022, 11:49:11 »
A tutaj https://emtg.pl/nowy-warsztat-z-tworzenia-kosztorysu-i-scenariusza-eventu/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Macie tam bowiem namiar na ciekawą propozycję. Znajdziecie tam bowiem warsztaty z tworzenia kosztorysu i scenariusza eventu. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie i sprawdźcie ofertę. Uważam, że naprawdę warto.

Twój styl

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lutego, 2022, 20:50:44 »
Bardzo ładny i położony w uroczej miejscowości hotel http://koscierzynahotel.pl/, idealne miejsce na wypady integracyjne czy szkolenia dla pracowników. Ceny mają naprawdę dostępne - warto zapytać o możliwośc rezerwacji. Smacznie zjedliśmy i wypoczeliśmy, jeden z bardziej udanych wyjazdów!

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Marca, 2022, 18:00:58 »
Uważa że szkolenia są bardzo ważne i warto w nie inwestować o ile prowadzone są merytorycznie i przez specjalistów. Na pewno przyda się szkolenie z prezentacji wystąpień publicznych zwłaszcza osobom publicznym lub takim które planują pracować z ludźmi. Takie szkolenia na pewno warto odbyć w Human Skills które specjalizuje się w tym zakresie.

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Marca, 2022, 21:38:51 »
Też twierdzę że takie szkolenie, powinno Mi się przydać ;)

wieczorek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marca, 2022, 13:44:19 »
Jeśli będziecie wypoczywać nad wodą, to polecałabym zrobić sobie szkolenia żeglarskie  . To co prawda trudny kurs, ale zrobicie wrażenie wśród znajomych, a dodatkowo poczujecie się pewniej na wodzie. Moim zdaniem to warte jest kilku dni nauki i do tego doskonalenia się. Ja sama również sprawdzam, jakie kursy mogę wykonywać. 

toy.carlos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Marca, 2022, 12:00:51 »
Takie szkolenia są bardzo przydatne. Pozdrawiam! :D

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1306
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Marca, 2022, 10:20:59 »
Jeśli macie tylko możliwość by wziąć udział w szkoleniach to się na nie wybierzcie to wam na pewni nie zginie.


___________________
Instalacje fotowoltaiczne Kraków

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 241
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Kwietnia, 2022, 13:08:11 »
No rozwoj i dodatkowe kursy to wazna sprawa. U nas ostatnio na tapecie byla   komunikacja interpersonalna szkolenia odbyly sie poprzez spotkania online, wiec mozna bylo sie faktycznie skupic na przekazywanej wiedzy i informacjach :)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1665
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Czerwca, 2022, 13:24:39 »
Zawsze też można zdecydować się na szkolenie cukiernicze, tym bardziej, że naprawdę świetną ofertę posiada https://nagrodaveritatissplendor.pl/firma/warsaw-academy-of-pastry-arts . Tutaj zyskacie naprawdę wielką wiedzę, osoby prowadzące szkolenie potrafią skutecznie uczyć co jest też ważne

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1839
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Lipca, 2022, 15:42:02 »
Użytkując dany produkt doświadczamy wielu emocji. Niektóre z nich nam się podobają, są przydatne, intuicyjne w obsłudze, użyteczne. Inne z kolei okazują się zbyt skomplikowane, mało atrakcyjne, nieprzydatne. Skąd producenci wiedzą, co się sprzeda, a co nie? Specjaliści leaderzy biorą udział w szkoleniach z metod badania satysfakcji klienta . Możecie o tym poczytać na https://ux-pm.pl/blog/badanie-satysfakcji-klienta-co-moze-wniesc-do-twojej-firmy

zawe

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lipca, 2022, 21:52:43 »
Które może przynieść najwięcej korzyści?