Autor Wątek: Lubrykanty  (Przeczytany 506 razy)

Piotr01214

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Lubrykanty
« dnia: 31 Marca, 2021, 14:01:56 »
Cześć, stosowaliście kiedyś lubrykanty? Zastanawiam się czy faktycznie zwiększają doznania podczas seksu. Co sądzicie na ten temat?

Kuba23331

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marca, 2021, 14:02:33 »
Nie miałem potrzeby stosować takich produktów ale wydaje mi się, że chociaż troche muszą być skuteczne skoro sporo osób kupuje takie produkty.

Piotr01214

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marca, 2021, 14:03:15 »
A wiesz może z którego sklepu można kupić takie produkty? Nie widziałem nigdy takich rzeczy w sklepach stacjonarnych.

Kuba23331

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca, 2021, 14:03:43 »
Na pewno na stronie świat-lubrykantów.pl znajdziesz sklep, z którego możesz kupić takie produkty. Przy okazji będziesz mógł poczytać opinie na ich temat.

bill68

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maja, 2021, 14:12:36 »
Polecacie jakieś sprawdzone lubrykanty?

zuzan1

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maja, 2021, 22:59:35 »
Różne takie żele nawilżające są też pomocne kiedy pochwa jest za słabo nawilżona. Miałam taki problem właśnie, suchość pochwy zanim zdążyłam sobie właśnie taki żel kupić. Nie jest to zbyt przyjemna dolegliwość, miałam podrażnienia, czułam ból i pieczenie. Wtedy to już do apteki się wybrałam i kupiłam cicatridinę bez recepty. To takie globulki są na szybsze gojenie błony śluzowej pochwy. Mogę powiedzieć, że skuteczne jak najbardziej.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1306
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lipca, 2021, 09:43:30 »
Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, to zdecydowanie polecam Wam stronę https://samka.pl . Jest to portal, na którym znajdziecie najróżniejsze ogłoszenia towarzyskie z całej Polski, a także macie możliwość dodania własnych anonsów erotycznych.

pbosco

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Lipca, 2021, 14:33:30 »
Nigdy nie stosowałam. Jakie posiadają zalety?

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 895
    • Zobacz profil
Odp: Lubrykanty
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Kwietnia, 2023, 20:42:28 »
Najlepsze są takie jak te tutaj https://xn--d-sma.pl/ranking-top-5-lubrykantow-na-bazie-wody/ czyli na bazie wody.