Autor Wątek: Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje  (Przeczytany 227 razy)

miro3334ssd

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje
« dnia: 17 Maja, 2023, 14:51:07 »
Jeśli ktoś jest przeziębiony to na pewno warto przeczytać artykuł sposób na przeziębienie . Ja na przykład przeczytałem ten artykuł na stronie https://oleje-na-zdrowie.pl i bardzo dużo się dowiedziałem.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maja, 2023, 09:00:49 »
A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to co jest dla Was najbardziej uciążliwe podczas przeziębienia? U mnie jest to zdecydowanie katar i zatkany nos. Na szczęście niedawno zauważyłam, że bardzo pomaga mi na to roztwór wody morskiej do nosa. Próbowaliście kiedyś stosować coś takiego?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1201
    • Zobacz profil
Odp: Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudnia, 2023, 01:37:35 »
Stosujecie różnego rodzaju tabletki na gardło? Zastanawiam się, gdzie Cevitt Gardło gdzie kupić, bo wyczytałam, że są to tabletki, które tworzą warstwę ochronną błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Dzięki temu można przyspieszyć regenerację. Na stronie https://cevitt.pl/gdzie-kupic/ można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące produktu oraz tego, w jakich miejscach jest dostępny. Myślę, że szukanie najlepszych sposobów na walkę z bólem gardła jest ważne, aby szybko wrócić do lepszego samopoczucia.

goodwin.torrance

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Stycznia, 2024, 13:20:48 »
Silny ból gardła, który powoduje brak apetytu i trudności z przełykaniem powinien być dla nas sygnałem ostrzegawczym. Jeśli tym objawom dodatkowo towarzyszy stan podgorączkowy lub wysoka gorączka, istnieje spora szansa, że dziecko zachorowało na anginę.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1666
    • Zobacz profil
Odp: Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia, 2024, 10:41:08 »
Według mnie warto dobrać też odpowiednie produkty jak pojawia się zapchany nos u dziecka bez kataru . Ostatnio natrafiłam na tą stronę i powiem wam, że faktycznie można tutaj znaleźć bardzo dużo ciekawych informacji na ten temat.

opagac

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Naturalne sposoby na przeziębienie – 3 propozycje
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwietnia, 2024, 17:36:01 »
Słyszeliście o chorobie jaką jest szkarlatyna? W sieci znalazłam wiele informacji - https://mojchorzow.pl/is,3-zakazne-choroby-bakteryjne-ktore-moga-wystapic-u-twojego-dziecka,270925,947900.html. Szkarlatyna zwana jest również płonicą. To choroba wywoływana przez paciorkowce beta-hemolizujące z grupy A, którymi można zarazić się od innej osoby chorej (np. od dorosłego zmagającego się z anginą, także wywoływaną przez te patogeny).