Autor Wątek: komputery  (Przeczytany 269 razy)

Dagobert42778

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
komputery
« dnia: 25 Lipca, 2022, 16:28:58 »
Witam, kupowaliście może komputery? Szukałem komputery Kraków ale nie trafiłem na żaden sklep, który przykułby moją uwagę. Wiecie skąd kupować komputery? Może powiecie mi skąd Wy kupowaliście taki sprzęt?

Kazikdobry

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca, 2022, 10:33:28 »
Jeżeli nowy komputer to i drukarka...a do niej wiadomo tusze i tonery. Polecam zapoznać się z najlepszą ofertą na rynku https://www.ain.edu.pl/toner-do-drukarki-samsung/

kamina

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 252
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwca, 2023, 19:25:44 »
Pomyśl również o zakupie dodatkowego pendrive. Ja trzymam na nim różne pliki :) Jak coś, to tutaj https://elektrobox.pl/akcesoria-komputerowe/pendrive-kingston-test-i-recenzja/qmse_clfj znajdziesz testy i recenzje polecanych dysków przenośnych, co pomoże ci podjąć decyzję.

Aldonka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipca, 2023, 13:14:06 »
Cześć! W Krakowie z pewnością znajdziesz wiele sklepów oferujących laptopy. Aby znaleźć naprawdę dobry sprzęt, polecam wybrać się do sprawdzonych sklepów z oprogramowaniem, które specjalizują się w sprzedaży komputerów i akcesoriów. W takich sklep z oprogramowaniem będziesz mieć większą pewność co do jakości oferowanego sprzętu oraz otrzymasz fachową pomoc od pracowników, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni laptop do Twoich potrzeb. Warto również sprawdzić opinie innych klientów, które znajdziesz na stronach internetowych sklepów oraz na platformach recenzyjnych. Dzięki temu będziesz miał lepszy obraz na temat jakości obsługi i oferowanego sprzętu. Pamiętaj również o zabezpieczeniu swojego nowego laptopa odpowiednim oprogramowaniem, w tym skutecznym antywirusem, który pomoże Ci dbać o bezpieczeństwo Twojego sprzętu.

leuschke.ramon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Października, 2023, 10:30:42 »
Cześć! Szukam miejsca, gdzie mogę sprzedać swoją kartę graficzną online. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z konkretnymi platformami internetowymi, które oferują skup kart graficznych? Interesuje mnie, czy proces sprzedaży jest łatwy i czy otrzymałem uczciwą cenę za kartę. Dzięki za Wasze rekomendacje!
_________________________
skup kart graficznych

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudnia, 2023, 13:39:39 »
Jak coś to jest taki jeden Serwis laptopów Katowice i naprawdę świetnie się sprawdzają! Moim zdaniem to podstawa, mieć taki zaufany serwis w razie problemów

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1669
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lutego, 2024, 15:53:18 »
Uważam, że moglibyście zainteresować się ofertą dostępną na stronie https://zgoda.net/ . W kwestii wsparcia informatycznego można naprawdę liczyć na znaczne wsparcie, a personel wyróżnia się znacznym doświadczeniem.





jedza66

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lutego, 2024, 21:30:50 »
Woda jest związkiem chemicznym o wzorze H2O, występujący w warunkach normalnych  w stanie ciekłym. W stanie gazowym wodę określa się mianem pary wodnej, a w stałym stanie skupienia kako lód. Woda jest jednym z niezbędnych minerałów do życia.

Skill

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Lutego, 2024, 09:01:56 »
Ja się niestety zupełnie nie znam na komputerach

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1669
    • Zobacz profil
Odp: komputery
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Marca, 2024, 12:27:39 »
Według mnie warto rozważyć http://www.digitykon.pl/ jako solidne źródło informacji. Znajdziesz tam obszerną bazę wiedzy na temat kart graficznych, co sprawia, że może to być trafny wybór.