Autor Wątek: Najlepsza antykoncepcja to?  (Przeczytany 348 razy)

karolkoto

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Najlepsza antykoncepcja to?
« dnia: 23 Czerwca, 2021, 18:34:57 »
Jaka jest waszym zdaniem najlepsza antykoncepcja?

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza antykoncepcja to?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwca, 2021, 11:27:58 »
Według mnie najlepsza będzie taka, która u danej osoby się sprawdza. Wiadomo, że metody są różne, a dobranie antykoncepcji jest indywidualną kwestią. U mnie od początku sprawdzają się tabletki, mam belarę. Dzięki nim nie tylko pewnie się czuję, ale nie dokucza mi też pms jak to wcześniej było.

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza antykoncepcja to?
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Września, 2021, 07:23:22 »
Ja tez stosuje tabletki antykoncepcyjne, z tym, ze Vines, te z najmniejsza dawką hormonów. Wczesniej bralam jakies inne ale bardzo kiepsko sie po nich czulam, teraz to bez porownania.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 895
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza antykoncepcja to?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipca, 2022, 10:54:40 »
Nie ma najlepszej antykoncepcji, ale ja osobiście wybieram prezerwatywy, bo czuje się najpewniej.
Dla osób, które nie bardzo znają się na temacie polecam https://terdeals.com/pl/ranking/825/ranking-top-5-prezerwatyw-durex sobie tutaj zerknąć macie sporządzony bardzo fajny ranking.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza antykoncepcja to?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Października, 2022, 19:23:26 »
Tabletki drovelis są to nowoczesne tabletki, mają w składzie innowacyjny hormon estetrol który nie ma wpływu na wątrobę, są to tabletki wybiórcze tkankowo także działają także tylko na te organy na które potrzeba. Mają bardzo wysoką skuteczność, są z niską dawką hormonów w jednej tabletce, przyjmuje się je w systemie 24+4.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1675
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza antykoncepcja to?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Stycznia, 2023, 09:59:24 »
Jeśli chodzi o antykoncepcję to właśnie można również wykupić dla siebie e-receptę na tabletkę po w https://memedic.pl/ . Widziałam właśnie, że oferta tutaj jest dosyć korzystna, nawet koszt takiej usługi nie jest też jakiś wysoki

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza antykoncepcja to?
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Marca, 2023, 09:56:30 »
Myślę, że najlepsza będzie taka, z którą się będziemy czuć najlepiej i nie będzie nam przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Trzeba po prostu dobrać odpowiednią metodę. Warto też wspomnieć, że teraz można tabletki antykoncepcyjne, także te awaryjne, zamawiać przez internet, konieczna jest jedynie e-recepta. Jeśli interesuje was ten temat, to w sieci jest całkiem sporo artykułów gdzie to opisano. Jeden z nich znajduje się pod tym adresem  https://www.erecept.pl/tabletka-dzien-po-antykoncepcja-awaryjna
« Ostatnia zmiana: 14 Marca, 2023, 23:36:39 wysłana przez Penelopi »