Autor Wątek: Smartfony Realme  (Przeczytany 324 razy)

hannak

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Smartfony Realme
« dnia: 13 Września, 2022, 15:23:44 »
Jakie smartfony realme polecacie? Chciałabym kupić jakiś wytrzymały i wydajny model.

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 301
    • Zobacz profil
Odp: Smartfony Realme
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Października, 2022, 10:19:37 »
Jeśli chcesz przejrzeć najnowsze modele to zajrzyj na itwiz.pl. Sama po przeczytaniu kilku artykułów wybrałam idealny smartfon dla siebie :) Jest to telefon z aparatem 10 mpx bo zależało mi na tym, aby robił świetne zdjęcia. Do tego działa naprawdę szybko!

Kowal31

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Smartfony Realme
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Października, 2022, 12:07:36 »
Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu. Co możecie mi polecić?

lek na potencję bez recepty

iondricka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Smartfony Realme
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudnia, 2022, 13:25:39 »
Nie tylko pasjonaci fotografii zwrócą uwagę na dobry aparat. Przyda się też osobom udzielającym się na TikToku czy Instagramie, gdzie jakość zdjęć ma znaczenie. I choć w przedziale cenowym do 1000 zł raczej nie znajdziemy smartfona z szerokokątnym obiektywem, to podwójny, a nawet potrójny aparat są już standardem w tej klasie. Wiele informacji znalazłam w tym artykule - https://jastrzebieonline.pl/214399-tani-smartfon-z-dobrym-aparatem-czyli-sztuka-kompromisu.html

sidka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
Odp: Smartfony Realme
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maja, 2023, 05:26:40 »
Słuchajcie, jeśli szukacie informacji co do tego, jak zresetować iphone, to wlasnie niedawno na stronie https://kabledoiphona.pl/blog/jak-calkowicie-zresetowac-iphone-2022-i-przewodnik-do-ponownego-uruchomienia-go-latwo/bije_gfdr pojawił się poradnik na ten temat. Myślę, że może was to zainteresować równie mocno, jak mnie.